blogopotterzekowala

Na dobry początek

Witaj wśród Blogerów!

Cieszymy się, że wybrałeś nasz serwis i dołączyłeś do grona miliona blogerów Bloog.pl. Od teraz możesz wyrażać swoje myśli, opinie i uczucia w nowoczesny sposób - na własnym blogu.

Bloog.pl stworzyliśmy tak, aby blogowanie było dla Ciebie łatwe i przyjemne. Staraliśmy się zaprojektować "Panel administracyjny" w prosty i intuicyjny sposób, ale jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, zapoznaj się z działem Pomoc: http://bloog.pl/pomoc.html.

W każdej chwili możesz do nas napisać na adres nowyblog@serwis.wp.pl. Na każdy e-mail odpowiemy tak szybko, jak to możliwe i postaramy się rozwiązać Twój "blogowy" problem.

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga serwisowego http://bloog.bloog.pl, na którym zamieszczamy wszystkie informacje administracyjne dotyczące zmian i nowości na całej platformie Bloog.pl.

Ten wpis jest wpisem powitalnym i łatwo go usuniesz w "Panelu administracyjnym" w menu po lewej stronie. Wybierz "Wpisy", następnie "Lista wpisów" i na tym widoku przy wybranym wpisie po prawej stronie jest widoczny przycisk "Usuń".

Powodzenia w blogowaniu!


Pozdrawiamy
Ekipa BLOOG.PL